Про журнал

ISSN 2786-6645
ISSN 2786-6653 (online)

Публікується з лютого 2022 року

Видавництво: Хмельницький національний університет (Україна)
Періодичність: 4 рази на рік
Галузь знань: 01 Освіта / Педагогіка
Мови рукопису: змішаними мовами: українська, англійська, польська
Редактор: Павлюк Євген (м.Хмельницький, Україна)
Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого ЗМІ: Серія КВ № 25130-15070Р (21.02.2022).

Реєстрація: фахове видання категорії "Б". Наказ Міністерства освіти і науки України про затвердження рішень Атестаційної колегії №1166 від 23.12.2022 року.

Вартість публікації: 100 грн за сторінку + 50 грн вартість DOI.  Друкований екземпляр додатково 100 грн.

Здобувачі освіти Хмельницького національного університету публікують результати наукових досліджень безкоштовно.

Умови ліцензії: автори зберігають авторські права та надають журналу право першої публікації разом з твором, який одночасно ліцензується за ліцензією Creative Commons Attribution International CC-BY, що дозволяє іншим ділитися роботою з підтвердженням авторства роботи та первинної публікації в цьому журналі.

Заява про відкритий доступ: журнал "PHYSICAL CULTURE AND SPORT: SCIENTIFIC PERSPECTIVE" забезпечує негайний відкритий доступ до свого змісту за принципом, що надання вільного доступу до досліджень для громадськості підтримує більший глобальний обмін знаннями. Повнотекстовий доступ до наукових статей журналу представлений на офіційному веб-сайті в розділі Архіви.

Адреса: Науковий журнал “PHYSICAL CULTURE AND SPORT: SCIENTIFIC PERSPECTIVE”, Хмельницький національний університет, вул. 11, м. Хмельницький, 29016, Україна.

Тел .: +380673817986
Електронна адреса: pcs@khmnu.edu.ua
Веб-сайт: http://pcs.khmnu.edu.ua

Поточний номер

Том 1 № 1 (2024): PHYSICAL CULTURE AND SPORT: SCIENTIFIC PERSPECTIVE
					##issue.viewIssueIdentification##

Сьогодення ставить перед науковою спільнотою нові перспективні задачі, розв’язання яких потребує чіткого наукового обґрунтування. У сучасних умовах фізична культура виступає якісною мірою комплексного впливу різних форм, методів та засобів на майбутнього фахівця, у якого слід сформувати вміння ефективно застосовувати свої знання та досвід у практиці, підкреслюючи значимість спорту як засобу для комплексної реабілітації. Спорт і фізична культура в Україні в таких умовах мають мету – формування незламної, фізично активної і здорової української нації і повинні бути пріоритетними напрямками гуманітарної політики нашої країни в подальшому. Тож проблематика форуму не втрачає актуальності.

Молодь усіх європейських країн керується тими самими принципами та цінностями, на яких ґрунтується концепція європейської інтеграції в усіх соціальних вимірах, включаючи фізичну культуру та спорт, причому ця сфера зміцнює країни та народи через спортивну діяльність різного рівня.

За останні роки роль фізичної культури у вихованні молодого покоління, здатного протистояти суспільним викликам у всіх сферах діяльності, значно зросла. Наразі основна увага приділяється здоров’ю молоді, підвищенню працездатності та, що не менш важливо, підвищенню рівня спортивної майстерності на національному та міжнародному рівнях.

11-12 квітня 2024 року на базі факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича» проведено IV Міжнародний науково-спортивний конгрес студентів та молодих вчених «Актуальні питання фізичної культури, спорту та ерготерапії».

Робота конгресу передбачала проведення роботи за п’ятьма напрямами.

Напрями роботи конгресу:

  1. Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення.
  2. Здоров’язбережувальні технології, фітнес та рекреація.
  3. Олімпійський, професійний та параолімпійський спорт.
  4. Інноваційні технології професійної підготовки фахівців з фізичної культури, спорту, терапії та реабілітації.
  5. Новітні підходи застосування засобів реабілітації на сучасному етапі.

 

Головна мета конгресу – тримати освітній і науковий фронт, створити онлайн платформу для дослідників, науковців та фахівців України й світу для поширення результатів досліджень й обміну досвідом, пошуку ефективних підходів до застосування сучасних здоров’язбережувальних технологій та мультидисциплінарних практик у інноваційних технологіях професійної підготовки фахівців з фізичної культури, спорту, терапії та реабілітації.

Окрім традиційних тем, які обговорювали учасники пленарного і секційних засідань, учасники конгресу зосередили увагу на питанні впливу війни на галузь фізичної культури та спорту, механізми відновлення і фізичної реабілітації, відбудова країни та подальший розвиток науки і освіти.

Загалом в конференції взяли участь понад 100 представників закладів вищої, фахової передвищої і загальної середньої освіти України та представники закладів освіти 9 країн світу (Бельгії, Ізраїлю, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Румунії, України, Швеції).

Дякуємо всім учасникам за плідну роботу під час Конгресу!

Бажаємо успіхів у всіх починаннях, міцного здоров’я та миру!

Опубліковано: 28.03.2024

Весь випуск

Статті

Переглянути всі випуски